O nás


Spojování skupin cestovního ruchu, tradiční i netradiční cestování po celé naší planetě, poznávání nových lidí, získávání poutavých příležitostí, přístup ke vzdělávání v cestovním ruchu, a hlavně snadná dostupnost práce či praxe ze světa cestovního ruchu. To vše je Guide Group!

Spojujeme průvodce a delegáty s cestovními kancelářemi a kulturními objekty v poutavém a efektivním systému.

Společnost Guide Group s.r.o. byla založena v květnu 2018, přičemž myšlenka konceptu propojující jednotlivé segmenty z cestovního ruchu vznikla už někdy v roce 2017. Po úspěšném zakončení několika podnikatelských soutěží, tvůrci systému, Michaela Šimonová a Karel Šimek, se rozhodli založit společnost s ručeným omezeným. Jak se celý projekt postupně rozšiřoval a zvětšoval, začali se připojovat i další lidé zapálení pro věc.

Naším společným cílem je zlepšit celkovou kvalitu cestovního ruchu, efektivně propojit jednotlivé segmenty v něm působící a usnadnit pracovníkům CR jejich činnost.

Guide Group funguje na vzájemném vyhledávání, které cestovním kancelářím a kulturním objektům usnadňuje hledání průvodce či delegáta přesně na míru. Průvodcům systém pomáhá při vyhledávání zakázek dle jejich představ a studentům z oblasti CR k získání nových zkušeností.KDO STOJÍ ZA OPONOU SYSTÉMU GUIDE GROUP
Karel Šimek

Strůjce systému, jednatel
Obchod, marketing, rozvojMichaela Šimonová

Strůjce systému, jednatel
Obchod, cestovní ruch, rozvojMichal Pletánek

Společník
Řízení vývoje softwaru, analytika

PARTNEŘI A PODPOROVATELÉ